23 Nisan 2014 Çarşamba

50 Bin koruma memuru alımı yapılacak işte detaylar

YDS Başvuru Kılavuzu ve Aday Başvuru Formu için tıklayınız! ÖSYM 2014 (12 Şubat son gün)

YDS 2014, YDS başvuru, YDS başvuru 2014, ösym yds, YDS İlkbahar Dönemi başvuruları son gün 12 Şubat ve YDS 2014 kılavuzu indir! 2014-YDS İlkbahar Dönemi Kılavuzu ile Aday Başvuru Formuna sitemizden ulaşabilirsiniz. Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek için 6 Nisan'da yapılacak Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2014-YDS İlkbahar Dönemi) başvuruları başladı.

12 Şubat 2014 Çarşamba 17:07
YDS Başvuru Kılavuzu ve Aday Başvuru Formu için tıklayınız! ÖSYM 2014 (12 Şubat son gün)

YDS Başvuru Kılavuzu ve Aday Başvuru Formu için tıklayınız! ÖSYM 2014 (12 Şubat son gün)


Sponsorlu Bağlantılar


YDS 2014, YDS başvuru, yds başvuru 2014, ösym yds, YDS İlkbahar Dönemi başvuruları son gün 12 Şubat ve YDS 2014 kılavuzu indir! 2014-YDS İlkbahar Dönemi Kılavuzu ile Aday Başvuru Formuna sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek için 6 Nisan'da yapılacak Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2014-YDS İlkbahar Dönemi) başvuruları başladı.

Adaylar, 2014-YDS İlkbahar Dönemi Kılavuzu ile Aday Başvuru Formuna, başvuru süresi içinde ÖSYM'nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden ulaşabilecek. Kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacak. Kılavuzda, başvuru, sınav, değerlendirme, sınav sonuçlarının kurumlarca kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer alıyor. Bugün başlayan YDS başvuruları, 12 Şubat'a kadar sürecek.

Sınav ücretini bankaya yatırmak, başvuru merkezinden yeniden şifre edinmek vb. işlemler, YDS’ye başvuru için yeterli değildir. YDS’ye başvuru işleminizi kılavuzda belirtildiği şekilde tamamlayarak 2014-YDS İLKBAHAR aday başvuru kayıt bilgilerinizin dökümünü edininiz ve sınavın diğer aşamalarında gerekebileceğinden özenle saklayınız. YDS’ye başvuru işleminizi tamamladıktan sonra başvuru bilgilerinizi, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden başvuru süresi içinde mutlaka kontrol ediniz.

- Sistemde geçerli fotoğrafı bulunan adaylar, başvurularını Aday İşlemleri Sistemi (AİS) üzerinden yapabilirler.

- Sistem üzerinde geçerli bir eğitim bilgisi mevcut olmayan adaylar başvurularını, yanlarına doldurulmuş Aday Başvuru Formu ve başvuruda kullanacakları eğitim bilgisini teyid eden onaylı belgelerini de alarak (varsa engel bilgi formu ve belgeriyle), 2014 YDS İlkbahar Başvuru Merkezi listesinde bulunan Üniversite Rektörlükleri ve ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinden yapabilirler. Yanında eğitim bilgisini gösteren resmi bir belgesi olmayan adayların da başvuruları Sınav Koordinatörlükleri veya diğer Başvuru Merkezlerince alınacak ancak eğitim bilgileri alanlarına ait herhangi bir bilgi girişi veya güncellemesi yapılmayacaktır.

- Eğitim Bilgisi değişiklikleri yalnızca ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinden yapılabileceği için, başvuru esnasında eğitim bilgiside değişiklik yapmak isteyen adayların bu bilgiyi teyid eden belgelerle ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinden başvuru yapmaları gerekmetedir.
Başlangıç Tarihi :03.02.2014 0:01
Bitiş Tarihi :12.02.2014 23:59
Sınav Ücreti:50 TL

Başvuru Yerleri:ÖSYM Sınav Koordinatörlükleri, Üniversiteler Rektörlükleri, Aday İşlemleri Sistemi (AİS)
Ödeme Yerleri:Akbank, Denizbank, T. Halk Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türk Ekonomi Bankası, T.C. Ziraat Bankasının tüm şubeleri, PTT İş Yerleri, İnternet bankacılığı ve Kartlı Ödeme Sistemi (https://odeme.osym.gov.tr/)

2014-YDS İlkbahar Dönemi Kılavuzu ile Aday Başvuru Formuna ulaşmak için tıklayınız

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV