24 Nisan 2014 Perşembe

50 Bin koruma memuru alımı yapılacak işte detaylar


ONLİNE NET TAKDİR & TEŞEKKÜR BELGESİ HESAPLAMA MOTORU - 23 Ocak 2014 GÜNCEL

Sevgili Öğrenciler 4., 5.,6.,7. ve 8. sınıf ve tüm lise (9.,10.,11.,12. sınıf) takdir & teşekkür belgesi hesaplama motoru için buraya tıklayınız. Sitemizde mevcut olan takdir & teşekkür belgesi robotuna ders notlarınızı ve ders saatlerini girerek takdir & teşekkür belgesi hesaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Takdir Teşekkür Hesaplama - e Okul Online (4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Sınıf) Takdir Teşekkür Hesaplama Robotu burada - Karne Notu İnternetten nasıl hesaplanır?

23 Ocak 2014 Perşembe 11:44

Sponsorlu Bağlantılar

ONLİNE NET TAKDİR & TEŞEKKÜR BELGESİ HESAPLAMA MOTORU - 23 Ocak 2014 GÜNCEL
Sevgili Öğrenciler 4., 5.,6.,7. ve 8. sınıf ve tüm lise (9.,10.,11.,12. sınıf) takdir & teşekkür belgesi hesaplama motoru için buraya tıklayınız. Sitemizde mevcut olan takdir & teşekkür belgesi robotuna ders notlarınızı ve ders saatlerini girerek takdir & teşekkür belgesi hesaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Takdir Teşekkür Hesaplama - e Okul Online (4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Sınıf) Takdir Teşekkür Hesaplama Robotu burada - Karne Notu İnternetten nasıl hesaplanır? Takdir Teşekkür internetten Nasıl Hesaplanır? Takdir Teşekkür işlevsel hesaplama sayfası burada. Bu sitede ilkokul, Ortaokul ve Lise takdir teşekkür hesaplama (meb) işlemlerini yapabilirsiniz. Yeni sistemde takdir ve teşekkür hesaplanması nasıl yapılır? Takdir Teşekkür hesaplama robotu kullanarak Takdir Teşekkür Hesaplayabilirsiniz. Sitemizde ilköğretim ve ortaöğretim Takdir Teşekkür Hesaplama ve Ders notları hesaplama robotu mevcuttur. Sevgili Öğrenciler Sayfamızda Takdir ve Teşekkür Hesaplama işlemini rahatça yapabilirsiniz.

Arkadaşlar unutmayın Takdir Teşekkür hesaplama robotu yaklaşık sonuçları verir ve ayrıca Sitemizde İlköğretim 4.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama işlemini, 5. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama işlemini, 6. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama işlemini, 7. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama işlemini, 8. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama işlemini, 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama işlemini, vezirhaber.com 10. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama işlemini, 11. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama işlemini ve 12. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca Takdir teşekkür hesaplama ilkokul sayfası, Ortaokul ve lise öğrencileri takdir veya teşekkür hesaplamasını anında sitemizden yapabilirsiniz.

Hangi Belge Alacağını Hesaplama:
Takdir Teşekkür Hesaplaması nasıl yapılır, Taktir Teşekkür Hesaplama nasıl yapılır, Takdir Teşekkür nasıl Hesaplanır Lise, Takdir Teşekkür nasıl Hesaplanır İlköğretim, Takdir Teşekkür nasıl Hesaplanır 4. Sınıf, Takdir Teşekkür nasıl Hesaplanır 5. Sınıf, Takdir Teşekkür nasıl Hesaplanır 6. Sınıf, Takdir Teşekkür nasıl Hesaplanır 7. Sınıf, Takdir Teşekkür nasıl Hesaplanır 8. Sınıf, Takdir Teşekkür nasıl Hesaplanır 9. Sınıf, Takdir Teşekkür nasıl Hesaplanır 10. Sınıf, Takdir Teşekkür nasıl Hesaplanır 11. Sınıf, Takdir Teşekkür nasıl Hesaplanır 12. Sınıf...

Tüm Sınıflar Takdir Teşekkür hesaplama nasıl yapılır?
Arkadaşlar Takdir ve Teşekkür hesaplama işlemi şöyle yapılır: öncelikle her dersin ortalaması alınır ve dersin haftalık ders saati ile çarpılır daha sonra çarpım sonuçları derslerin haftalık ders saatleri toplamına bölünür Çıkan sonuç size Takdir veyahut Teşekkür aldığınızı gösterir. Örneğin 4, 5, 6, 7 ve 8 inci sınıflarda puan ortalaması Türkçe dersinden 55.00, diğer derslerin her birinden 45.00 puandan aşağı olmamak şartı ile tüm derslerin dönem ağırlıklı puan ortalaması 70. 00-84 .99 olanlara Teşekkür ve 85.00 puan ve yukarı olanlara ise Takdir verilir.

12. Sınıf (Lise 4) Takdir Teşekkür Hesaplama sayfası (online Aktif Hesaplama)
11. Sınıf (Lise 3) Takdir Teşekkür Hesaplama sayfası (online Aktif Hesaplama)
10. Sınıf (Lise 2) Takdir Teşekkür Hesaplama sayfası (online Aktif Hesaplama)
9. Sınıf (Lise 1) Takdir Teşekkür Hesaplama sayfası (online Aktif Hesaplama)
8. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama sayfası (online Aktif Hesaplama)
7. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama sayfası (online Aktif Hesaplama)
6. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama sayfası (online Aktif Hesaplama)
5. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama sayfası (online Aktif Hesaplama)
4. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama sayfası (online Aktif Hesaplama)


LİSE TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA İŞLEMİ İÇİN TIKLAYINIZ

İLKÖĞRETİM TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA İŞLEMİ İÇİN TIKLAYINIZSponsor Bağlantılar

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV