20 Aralık 2014 Cumartesi

Taşeron İşçilere kadro verilecek mi?
Sponsorlu Bağlantılar

Çin Yapımı Filme Türk Oyuncu Emrah Yılmaz Damga Vurdu!!

Çin sinemasının en yüksek bütçeli ve pek çok ünlü Aktörün yer aldığı filmde Türk oyuncu Emrah Yılmaz, Jackie Chan, John Cusack ve Adrien Brody’nin başrollerini paylaştığı ‘Dragon Blade'te rol alacak. Shanghai Tiyatro Akademisi’nden mezun olan Emrah Yılmaz 1200 kişi arasından seçildi. Başrollerini Jackie Chan, John Cusack ve Adrien Brody’nin paylaştığı ‘Dragon Blade Filminde Türk oyuncu Emrah Yılmaz da rol alacak.

21 Temmuz 2014 Pazartesi 11:31
Çin Yapımı Filme Türk Oyuncu Emrah Yılmaz Damga Vurdu!!
Sponsorlu Bağlantılar

Çin sinemasının en yüksek bütçeli ve pek çok ünlü Aktörün yer aldığı filmde Türk oyuncu Emrah Yılmaz, Jackie Chan, John Cusack ve Adrien Brody’nin başrollerini paylaştığı ‘Dragon Blade'te rol alacak. Shanghai Tiyatro Akademisi’nden mezun olan Emrah Yılmaz 1200 kişi arasından seçildi. Başrollerini Jackie Chan, John Cusack ve Adrien Brody’nin paylaştığı ‘Dragon Blade Filminde Türk oyuncu Emrah Yılmaz da rol alacak.

‘Jet Li’, ‘14 Blades’, ‘Three Kingdoms’ ve ‘White Vengeance’ gibi dünya sinemasının önemli aksiyon filmlerinin yaratıcısı Daniel Lee, yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını üstlendiği ‘Dragon Blade’le Çin sinemasının en yüksek bütçeli filmine imza atıyor. Başrollerini aksiyon filmlerinin ünlü aktörü Jackie Chan, ‘2012’ filmiyle dünya çapında tanınan John Cusack ve ‘Piyanist’ filmindeki performansıyla Oscar ödülü kazanan Adrien Brody’nin paylaştığı ‘Dragon Blade’te Türk oyuncu Emrah Yılmaz da rol alıyor. Shanghai Tiyatro Akademisi’nden mezun olan ve yine aynı akademide master yapan Yılmaz, filmde 2000 yıl önceki Çin bölgesinde yaşayan Kösem (Türk oldukları biliniyor) ırkının lideri ‘Kroraina’yı oynuyor.
Sponsorlu Bağlantılar

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV